Kurumsal

Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ve çalışanlarımızın eşsiz mühendislik yetenekleri ile bölgemizin önde gelen asansör şirketlerinden biri haline gelmeyi hedeflemekteyiz. Hedef 71 Asansör, sektöre gelen yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak ve iş ortaklarına daha ileri seviyede hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu asansör sektörünün her aşamasına yaymayı ve sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Hedef 71 Asansör, iş ortaklarına sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayış ile hayatın her anını yaşanabilir kılmak, var olan güzelliklerden yaşam standartlarımızı yükseltecek yeni değerler ortaya çıkarmak ve daha yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmak amacı ile; tüm çalışanlarıyla, iş ortaklarına en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Asansörde,“Sürekli Kaliteli Üretim”, “Cazip Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Samimiyet” vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

İş ortaklarımızın asansör projelerindeki başarılarını, kendi başarımız olarak görmekte ve dinamik, yenilikçi, gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli iş ortaklığı ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktayız.

Bu amaçlar çerçevesinde yılların verdiği tecrübeyi yeni vizyonumuz ve kalite politikamız ile harmanlayarak en üst düzeyde memnuniyet sağlamak adına zengin bir teknik ekip kurarak tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Teknik ekibimizin hepsi alanı ile ilgili okullardan (meslek lisesi ve üniversite) mezundur. Kaliteli işlerimizi piyasaya arz ederken yükümlülüklerimiz tam yerine getirip, standartları takip ediyoruz.

Şirketimiz CE (MODÜL B ve MODÜL E ) BELGESİ, HİZMET YERİ YETERLİLİK BELGESİ, ISO9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ, SANAYİ SİCİL BELGESİ ve markamızı piyasanın aklına kazıyabilmek için MARKA TESCİL BELGESİ almıştır.

Kalite Politikamız;

 Müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla;
• Sosyal sorumluluklarını ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek,
• Eğitimli personel ile montaj ve arıza bakım hizmetlerini kaliteden ödün vermeden en hızlı şekilde gerçekleştirmek,
• Kaliteli malzemeyi en uygun fiyata sunmak,
• Hızlı tedarik ağı kurarak yükümlülüklerini süratle yerine getirmek,
HEDEF 71 ASANSÖR ailesi olarak gayelerimiz yerine getirmek için azimle çalışmaktır..

Belgeler